Spektakl komediowy „Obóz przetrwania”

Spektakl komediowy „Obóz przetrwania”

Data: 19/05/2024

Dzień: Ndz

Godzina: 19:00

Kulturalni! 19.05 o godzinie 19:00 odbędzie się w Centrum Kultury w Żyrardowie spektakl komediowy - “Obóz przetrwania”, stworzony przez twórców spektaklu “Żona do adopcji”! Świat sknerowatego księgowego Ludwika, jego przyjaciół - Waldka i Mariusza, oraz uwodzicielskiej Moniki, połączony jest w rewolucyjnej produkcji teatralnej, która wciągnie Cię w ekscytujący wir przygody! 

 

Ludwik i jego przyjaciele nie poddają się, mimo że diagnoza brzmi jak wyrok śmierci. Postanawiają wykorzystać każdy moment życia, zmierzyć się z niebezpieczeństwami na poligonie i w lesie, odkrywając wewnętrzne pokłady siły. Wkracza Monika, atrakcyjna "generałowa", która doda emocji i wyzwań. Czy rywalizacja zastąpi współpracę? Czy kłótnie przeważą nad kumpelską zgodą? Przyjaciele muszą nauczyć się działać razem, aby przetrwać i odnaleźć sens w przyjaźni. Niezapomniana obsada, w tym Magda Wróbel , Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki, gwarantuje wrażenia na długo. 

 

Występują: Magda Wróbel, Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki

Reżyseria: Jakub Ehrlich

Muzyka: Szymon Suchoń

Bilety dostępne na stronie https://www.kupbilecik.pl, https://kinolen.pl oraz w kasie Kina Len w Centrum Kultury w Żyrardowie!