Pożegnanie Lata nad Zalewem Żyrardowskim

Pożegnanie Lata nad Zalewem Żyrardowskim

Godzina: 10:00

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, ale Miasto Żyrardów żegna lato w atmosferze dobrej zabawy. Tuż przed pierwszym dzwonkiem, w niedzielę, 1 września, proponujemy moc atrakcji na plaży Zalewu Żyrardowskiego, z mocnym muzycznym akcentem na finał - koncertem zespołu VIDEO . Wcześniej na plenerowej scenie wystąpi zespół Si. Bogaty program zróżnicowanych wydarzeń na terenie kąpieliska rozpocznie się już w godzinach porannych.
O godz. 10.00 staruje Żyrardów W BIEGU. Biegniemy 10 km malowniczą trasą w okolicach Zalewu Żyrardowskiego. Gorąco zachęcamy do udziału biegu. Zapisy na stronie: http://www.ztc.pl/wyscigi/lista-startowa-zapisy,5,67.html. Następnie o godz. 12.00 - finał wyścigów kolarskich ŻTC BIKE RACE - Żyrardów.
Od godz. 13.00 zapraszamy na Eksplozja Kolorów Holi - Żyrardów 2019. W ramach festiwalu również wiele atrakcji towarzyszących – animacje, konkursy, gry i zabawy.
Ponadto będą też sportowe zmagania, czyli turniej piłki siatkowej (Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "LEN"). Proponujemy także pokazy bokserskie (Sportowy Żyrardów, pokazy ratownicze i udzielania pierwszej pomocy (Żyrardowskie Powiatowe WOPR i Stowarzyszenie Pływaków i Ratowników AQUA Żyrardów.
Na najmłodszych czekać będą dmuchane urządzenia zabaw.
Gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy! Pożegnajmy lato tak gorąco, by zechciało do nas wrócić jak najszybciej.
UWAGA! Podczas imprezy komitet społeczny Chcieć to móc prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy na leczenie Filipka Sucheckiego. Ratujmy nóżki malutkiego Filipka.