Wystawa Grupy MaliRys

Wystawa Grupy MaliRys

Data: 06/01/2024

Data do: 14/01/2024

Dzień: Sb

Godzina: 18:00

Zapraszamy na pierwszą w tym roku wystawę artystów lokalnych oraz grupy malarskiej Malirys , która odbędzie się w dniu 6 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 w Resursa w Żyrardowie / 1 maja 45.
W trakcie tej wyjątkowej wystawy będziecie mieli okazję podziwiać różnorodne prace artystyczne wykonane przez utalentowanych lokalnych artystów. Będzie to doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę o twórczości artystycznej naszej społeczności oraz spotkać się z samymi twórcami.
Dodatkowo, grupa malarska zaprezentuje swoje najnowsze prace. Dzięki temu będziecie mieli możliwość zanurzenia się w ich pełnym kolorów i emocji świecie.
Wystawa będzie miała miejsce w Resursie, wspaniałym miejscu, które znane jest z organizacji różnorodnych wydarzeń kulturalnych. Zapewniamy, że atmosfera tego miejsca idealnie wpisze się w magię wyjątkowego wieczoru, który spędzicie w gronie pasjonatów sztuki.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i oryginalnej twórczości do udziału w tej wyjątkowej wystawie. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym kolekcjonerem, znawcą sztuki, czy po prostu chcesz spędzić wieczór w towarzystwie pięknych dzieł i ciekawych ludzi, ta wystawa jest dla Ciebie.
Dołącz do nas 6 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 w Resursie, aby uczestniczyć w tej niezapomnianej podróży po miejscowej sztuce. Nie możemy się doczekać, aby Was powitać!