Wernisaż / Artur Godlewski

Wernisaż / Artur Godlewski

Data: 09/02/2024

Data do: 09/02/2024

Dzień: Pt

Godzina: 18:00

Zapraszamy wszystkich młodych miłośników sztuki na wyjątkową wystawę, która odbędzie się 9 lutego 2024 w Galerii Resursa . O godzinie 18:00 rozpocznie się wernisaż, podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać prace Artura Godlewskiego.
 
Tytuł tej niezwykłej wystawy to
"PIXELART: KLOCKI JAKO NOWA FARBA".
Artur Godlewski, utalentowany artysta, przedstawi nam swoje niepowtarzalne prace, w których wykorzystuje klocki jako medium artystyczne. Ta innowacyjna technika daje rezultaty zaskakujące pod względem formy i koloru.
W trakcie wernisażu będziemy mieli okazję nie tylko podziwiać prace Artura, ale także porozmawiać z samym artystą. Dowiemy się, jakie były jego inspiracje do stworzenia tych niezwykłych obrazów oraz jakie wyzwania napotkał na swojej drodze.
Wystawa "PIXELART: KLOCKI JAKO NOWA FARBA" to wspaniała okazja do zapoznania się z nowymi trendami w sztuce oraz do poszerzenia swojej wiedzy na temat różnych technik artystycznych. Zapraszamy wszystkich młodych pasjonatów sztuki na ten niezwykły wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wizualnych.
Wystawa trwa do 4 marca 2024r.
Serdecznie zapraszamy!