Gala Sylwestrowa Teatru Broadway

Gala Sylwestrowa Teatru Broadway

Data: 31/12/2023

Dzień: Ndz

Godzina: 21:00

Tegoroczny Sylwester zapowiada się naprawdę wyjątkowo, a to dlatego, że 31.12 o godzinie 21:00 w Centrum Kultury w Żyrardowie odbędzie się Sylwestrowa Gala Teatru Broadway pod tytułem “Piosenka ci nie da zapomnieć”.  

 

Taniec, śpiew, porywająca muzyka, entuzjazm, 250 barwnych kostiumów, pióra, fraki, suknie. To wszystko co w musicalu najlepsze zobaczą Państwo w barwnym widowisku o charakterze musicalowo - rewiowym w wykonaniu Teatru Broadway. 

 

To spektakl, który dzięki zróżnicowanemu repertuarowi dostarcza doskonałej rozrywki wszystkim widzom. 

 

Utwory Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, Krzesimira Dębskiego, Włodzimierza Korcza i wielu innych znanych, lubianych kompozytorów mogą państwo usłyszeć w noc Sylwestrową na deskach sceny w Centrum Kultury w Żyrardowie. 

 

Teatr Broadway - Prywatny Teatr Muzyczny Małgorzaty Obłój od dwóch dekad odnosi sukcesy na scenach w kraju i za granicą. Jest to jedyny, unikatowy teatr rozrywki na Pomorzu Zachodnim. 

 

Zespół młodych artystów zaprezentuje wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Bogaty repertuar spektaklu zawiera wiele wątków romantycznych i komediowych. Życzymy miłego wieczoru w roztańczonej atmosferze. 

 

Reżyseria, inscenizacja, choreografia, kostiumy - Małgorzata Obłój. 

 

Bilety dostępne są na stronie kinolen.pl oraz w kasie Kina Len w Centrum Kultury w Żyrardowie!