Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień: Sb

Godzina: 14:00

Dzień Dziecka w Żyrardowie zbliża się wielkimi krokami! Zapraszamy już teraz na to wspaniałe wydarzenie. Przyjdźcie całymi rodzinami! W programie mnóstwo atrakcji. Od godziny 14 do 20, na scenie zaprezentują się lokalni artyści m.in. Comparsa, Młodek, The BassHoppers, a gwiazdą imprezy będzie Kasia Klich ze swoją bajkową drużyną. O 15:00 odbędzie się spektakl „Parada śmiesznych twarzy” Teatru Porywaczy Ciał.
Ponadto dla wszystkich dzieci przygotowanych będzie mnóstwo innych atrakcji takich jak: eksperymenty chemiczne związane z wodą, zjeżdżalnia, tor przeszkód, zamek do skakania, gofry bąbelkowe z dodatkami dla dzieci, saturator z wodą i sokami, eko-quiz z nagrodami i wiele wiele innych.
Dodatkowo tego dnia będziecie mogli dojechać z Placu Jana Pawła II do Eko Parku bezpłatną ciuchcią! Która będzie kursowała od 14:00 co pół godziny na trasie: Pl. Jana Pawła II – Muzeum Lniarstwa – EkoPark
Zapraszamy do współpracy wszystkich wystawców oraz firmy gastronomiczne, którzy chcieliby uczestniczyć w wydarzeniu. (zgłoszenia na adres promocja@zyrardow.pl)